Aranżacja łazienki w brązie z kabiną

Aranżacja łazienki w brązie. Projekt ten można określić jako klasyczna łazienka. Lekkie formy, delikatnie kontrastowe odcienie brązu i kolorów dodających kolorytu w całym projekcie. Na pierwszy rzut oka nic specjalnego? A jednak może być to projekt ponadczasowy.  Projekty łazienek wykonane w Salonie Łazienek Szczecin są przedstawione na stronie projekty łazienekAranżacja łazienki Łazienka w brązach

Aranżacja łazienki w brązie z kabiną prysznicową

Meble są jednym z ważniejszy elementów w wyposażeniu tego pomieszczenia. Ta aranżacja łazienki jest przykładem, jak kolor zbliżony do koloru drewna może w ciekawy sposób wpłynąć na wystrój wnętrza. Ocieplić je. Szafka podwieszana która ma wewnątrz funkcjonalne półki plus długi blat na przybory toaletowe.

Kabina prysznicowa kwadratowa

Aranżacja łazienki Łazienka w brązachWybór kabiny prysznicowej można potraktować jako jeden z ważniejszych elementów w łazience i kierować się wieloma kryteriami przy jej wybieraniu. W tym przypadku, właściciele poprosili możliwie dużą kabinę. Wygoda jest dla nich istotna podczas kąpieli. Kabina kwadratowa z drzwiami uchylnymi, na taki model się zdecydowano.

Płytki łazienkowe

Kolor jasno brązowy płytek łazienkowych a do tego terakota w delikatnie kontrastującym kolorze. Tak najkrócej można przedstawić kolorystykę w tym projekcie łazienki. Elementami dekoracyjnymi w tej aranżacji są płytki w innej tonacji brązu jakie ułożono na stelażu dolnopłuk. W kabinie prysznicowej dobrano płytki z mniejszą kratkę od płytek ułożonych w całej łazience. Dało to ostatecznie ciekawy efekt.

Baterie łazienkowe

Bateria jednouchwytowa, jednootworowa to model jaki zastosowano.

Ceramika łazienkowa

Umywalka prostokątna, nablatowa z lekko zaokrąglonymi rogami oraz misa sedesowa, podwieszana z dolnopłukiem, taki zestaw zaproponowano w tej aranżacji. Aranżacja łazienki Łazienka w brązach

Lustro łazienkowe

Lustro jest długie na cały wymiar szafki łazienkowej. Zostało bardzo ciekawie wkomponowne będąc jednocześnie użyteczne dla mieszkańców.

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin