Bardzo mała łazienka z kabiną prysznicową

Bardzo mała łazienka z kabiną prysznicową. Projekt takiej łazienki jest trudny do wykonania, nie ma co się czarować. Z drugiej strony dobre wykonanie jest szansą na zaprojektowanie łazienki użytecznej, minimalistycznej i jednocześnie niepowtarzalnej. Jaką więc powierzchnię powinna mieć minimalnie łazienka, aby zmieścić w takim projekcie umywalkę, muszlę podwieszaną i kabinę prysznicową?

Wielkość nie ma znaczenia w projektowaniu użytecznej łazienki

bardzo mała łazienka z kabiną prysznicową

W tej łazience zmieszczono następujące elementy:

  • kabina prysznicowa z drzwiami przesuwanymi drzwiami,
  • umywalka z szafką,
  • muszla podwieszana,
  • pralka,
  • grzejnik,
  • sporych rozmiarów lustro,

Bardzo mała łazienka z kabiną prysznicową w Szczecinie

Przygotowany projekt zawiera wszystkie ważne elementy o jakich podczas pierwszej i kolejnych rozmów przy wykonaniu tego projektu łazienki. Warto podkreślić, że projektowanie łazienki wymaga współpracy z projektantem oraz zaangażowania obu stron.

Płytki w kabinie prysznicowej są mniejszebardzo mała łazienka z kabiną prysznicową

Z uwagi na to, że w łazience jedna ze ścian, tuż przy wejściu jest ustawiona pod kątem ostrym, pojawiło się następujące wyzwanie. Co wstawić w miejscu przy drzwiach? Urządzeniem, które miała się koniecznie znaleźć w łazience była pralka. Znaleziony kompromis pozwolił na funkcjonalne rozwiązanie i dzięki temu dostęp do pralki jest całkowicie swobodny.

Umywalka prostokątna z szafką prostokątną

Zdecydowano się na umywalkę prostokątną z szerokim brzegiem. Jest ona zamocowana na szafce łazienkowej. Meble łazienkowe pozwalają na praktycznie dowolną aranżację i spełnianie aranżacyjnych zachcianek.

Grzejnik

bardzo mała łazienka z kabiną prysznicowąW łazience potrzebny jest grzejnik. W tym projekcie grzejnik znalazł swoje miejsce nad pralką.

W ten sposób bardzo mała łazienka z kabiną prysznicową jest w pełni funkcjonalna.

Przygotujemy dla ciebie projekt łazienki z której nie będziesz chciał wyjść:)

Zapraszamy do Salonu Mak Łazienki Szczecin 🙂

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin