Ceramika łazienkowa w Szczecinie

Miska sedesowa, stelaże podtynkowe, wanny i wc kompakty to elementy wyposażenia bez których trudno wyobrazić sobie łazienkę. Funkcjonalność, duże przemyślenie kształtu i dbałość o szczegóły. Tym powinna charakteryzować się ceramika łazienkowa w nowoczesnej łazience. Umywalka wolno stojąca, wisząca a może nadblatowa? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedzi w Salonie Mak Łazienki w Szczecinie.

Ceramika łazienkowa Laufen Alesi

Na ponad 400m2 powierzchni przygotowaliśmy wiele boksów wystawowych z gotowymi aranżacjami. Wśród nich

jest wiele elementów ceramiki łazienkowej.

Misa podwieszana ułatwi utrzymanie czystości a kompakt wc pozwoli na oszczędność miejsca w łazience. Jeżeli mamy większą przestrzeń do zagospodarowania to warto rozważyć zapoznanie się z aranżacją pokoju kąpielowego.

Ceramika łazienkowa odgrywa istotną rolę w łazience

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Odnajdziesz tu wiele produktów wśród których i te, spełniające twoje potrzeby i preferencje. Umożliwiamy wybór całych serii produktów jak i pojedynczych egzemplarzy.Ceramika łazienkowa Laufen Alesi

Firmy sprawdzone z długą historią jak i doświadczone w wielu udanych seriach ceramiki łazienkowej, jakie proponujemy rozważyć:

Wśród wystaw w salonie prezentujemy możliwości aranżacyjne różnych kolekcji. Przykładowe boksy wystawowe pomagają wybrać odpowiedni produkt. Ceramika którą można zobaczyć w salonie w Szczecinie na ul. Santockiej są to wybrane propozycje. W zależności od wielkości łazienki w mieszkaniu lub domu robimy projekt na zamówienie.

Projektowanie łazienek w Szczecinie

Przedstawione aranżacje łazienek mogą zostać dostosowane do dowolnego mieszkania i domu z uwzględnieniem możliwości jakie dane pomieszczenie posiada.

 

Zapraszamy do kontaktu

MAK Łazienki Szczecin

ul. Santocka 42, 71-083 Szczecin
Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Tel./Fax.: 91 485 63 73
E-mail: sklep@mak.szczecin.pl