Łazienka na poddaszu ze skosami w domku jednorodzinnym

Łazienka na poddaszu ze skosami

Aranżacja łazienki na poddaszu w domu, została wykonana dla mieszkańców jednej z szczecińskich dzielnic z zabudową jednorodzinną. Wielkość pomieszczenia,cja-lazienki-wizualizacja jego wielkość oraz stopień nasłonecznienia pozwala na realizację tego projektu także w mieszkaniu dwupoziomowym lub każdym innym ze skosami. Z uwagi na niestandardowy układ pomieszczenia w tej aranżacji łazienki, tu są inne projekty łazienek wykonane w firmie Mak Łazienki Szczecin, w nowym projekcie powinny być uwzględnione unikalne cechy każdej nieruchomości.

W przedstawionym projekcie głównym elementem który nadaje wyjątkowości tej wizualizacji są skosy. To one nadają niepowtarzalnego wyglądu i co istotne dla mieszkańców nie zmniejszają komfortu podczas korzystania z łazienki. Ściany w całej łazience są wyłożone glazurą w różnych tonacji brązowego i białego koloru. Uzupełnieniem tej kompozycji jest podłoga z terakotą w kolorze białym z ciekawy akcentem w postaci brązowego pasa, który przechodzi w poprzek łazienki.

Łazienka na poddaszu ze skosami z wanną i niestandardowy jej układ

Aranzacja-lazienki-wizualizacjaPomieszczenie łazienki rozjaśnia okno połaciowe. Dzięki niemu w łazience mamy światło dzienne. Dzięki temu taka aranżacja podkreśla ścianę na przeciwko okna i wanny. Została ona w całości ozdobiona w dekoracyjne płytki ścienne. Wzór jaki wybrano przypomina kształtem pasy zebry, w tym przypadku jednak są koloru brązowego. Pod oknem umiejscowiono wannę z ozdobnym pasem glazury. Przy wannie po jednej ze stron umieszczono szafkę. Jest to wiszący słupek, który pozwala na schowanie najpotrzebniejszych łazienkowych suwenirów.

W łazience ze skosami wanna umywalka i meble łazienkowe wyglądają inaczej

Druga szafka jest na przeciwko wanny i umożliwi schowanie większych gabarytowo przedmiotów. Na szafce umieszczono umywalkę nadblatową. W celu podkreślenia elementów wykończeniowych zastosowano kilka Aranzacja-lazienki-wizualizacjarozwiązań, jak chromowane uchwyty do szafek, w tej samej tonacji klamkę od drzwi wejściowych a także niezbędny element w każdej łazience czyli grzejnik.

Wybrano model drabinkowy w kolorze brązowym. Wartym uwagi rozwiązaniem są dwa pasy glazury wokół drugiego lustra w tej łazience. To drugie lustro, znalazło swoje miejsce na szczytowej ścianie. Jego kształt jest podkreślony przez dwa pasy glazury po obu jego stronach. Meble łazienkowe w tej aranżacji są w kolorze ciemno brązowego drewna. Połączenie tego koloru, jego odcieni ze wzorami i kolorem białym pozwolił na znaczne urozmaicenie projektu. Jednocześnie powstała bardzo wyważona aranżacja w której można dobrze się czuć.

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin