Novellini wanny łazienkowe tworzą historię łazienek

Początki firmy Novellini sięgają lat 70 tych . Zaczynając swoją działalność właściciele chcieli specjalizować się w obróbce żelaza i aluminium w celu produkcji okien i drzwi. Jak się okazało, było to ważne doświadczenie w historii firmy. Od roku 1966 firma dodała do swojej oferty produkcję kabin prysznicowych. Od roku 1990 firma ponownie rozszerza działalność. Novellini wannyWprowadzono produkty z grupy wellness, min. są to wanny z hydromasażem. Od tego czasu Novellini wanny łazienkowe są coraz bardziej uznawane i cenione na rynku.

Wanny łazienkowe i wanna z hydromasażem

Produktami jakie wyróżniają firmę Novellini na rynku europejskim to m.in. wanny i parawany nawannowe. W salonie Mak Łazienki Szczecin możemy kupić oraz otrzymać wszelkie informacje związane z obsługą wanien tej firmy.

Jedną z usług jaką przygotowaliśmy dodatkowo w salonie Mak Łazienki jest projektowanie łazienek w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

Wybrane kolekcji wanien firmy Novellini.

Novellini Calos

 

Novellini Divina

 

Novellini Sense 3-4

 

Zobacz propozycje innych producentów. Zapraszamy do oglądania kolekcji wanny w Szczecinie, jakie oferujemy w salonie Mak Łazienki w Szczecinie.