Płytki Szczecin

W Salonie Mak Łazienki Szczecin są przygotowane prezentacje płytek łazienkowych. W specjalnie zaaranżowanych boksach są pokazane dziesiątki aranżacji. Dzięki projektom hasło płytki szczecin pozwala na poznanie wielu interesujących wzorów. Kolorystyka płytek jest bardzo dużo. Firmy z jakimi współpracuje salon zostały specjalnie wybrane a modele płytek pozwalają zaaranżować każdą łazienkę.

Wielobarwne o różnych wielkościach i wzorach płytki Szczecin

Płytki łazienkowe to jeden z najważniejszych elementów do jakich nawiązują nowoczesne aranżacje łazienek. Dzięki nim łazienki zyskują unikalny i jednocześnie funkcjonalny charakter. Płytki ceramiczne są inną znaną nazwą choć większości osób bardziej kojarzy je jako glazura. Swoją popularność zawdzięczają efektownym wzorom i wprost nieskończonym możliwościom aranżacyjnym. To dzięki nim każdy kto zapragnął mieć w swoim domu łazienkę marzeń ma szansę to spełnić. Wszystkie przedstawione płytki Szczecin, są dostępne w Salonie Mak Łazienki Szczecin.

płytki łazienkowe Pilch Altea

Płytki łazienkowe to także płytki ścienne

Kafelkowanie łazienki to ważna decyzja w wykończeniach łazienek. Płytki ścienne powinny być dobrane w zależności od wielkości łazienki, jej naświetleniu światłem naturalnym oraz upodobaniom właściciela. Warto także rozważyć to do czego w wielu przypadkach nie przywiązuje się uwagi, funkcjonalność. Płytki łazienkowe pozwalają na utrzymanie czystości i porządku, a łazienki dzięki nim są bardziej higieniczne i przyjazne zdrowiu.

Płytki podłogowe także istotna część łazienki

Płytki podłogowe znane są jako terakota. Powinny one tworzyć spójną całość z płytkami ściennymi. Jest wiele sposobów na projektowanie łazienek i tworzenie efektu wymarzonej łazienki w której chce się przebywać i do niej wracać. Płytki podłogowe pozwalają na sprawne i komfortowe użytkowanie płytki szczecinłazienki, dzięki możliwości usunięcie szybko i łatwo zabrudzeń powstałych w wyniku codziennego z niej korzystania.

Wśród dostępnych kolekcji możemy zaproponować produkty takich firm jak:

Wśród przestawionych kolekcji znajdziemy krajowych producentów, takich jak Pilch, Paradyż, Tubądziń czy Końskie. W celu uzupełnienia kolekcji, proponujemy kolekcje hiszpańskiego kreatora łazienek i nie tylko, firmę Grespania. Ten wyjątkowy producent swoimi aranżacjami zadziwia od wielu lat. Dzięki Grespanii kolekcje płytek szczecin Salonu Mak Łazienki Szczecin jest o wiele bogatszy w światowej klasy wzornictwo.

Jak wybrać płytki do swojej łazienkipłytki szczecin

Jeżeli nie mamy wybranego koloru lub wstępnie podoba nam się kilka aranżacji to warto odwiedzić salon Mak. Przy wyborze odpowiedniego koloru warto przyjrzeć się gotowym prezentacjom przygotowanym właśnie w tym celu dla klientów. Wybór płytek łazienkowych powinien ułatwić doradca w salonie. Z tego też powodu, tak wielu klientów wykonuje projekty łazienek w naszym salonie.

Wybór płytek do łazienki to wybór łazienki w odpowiednim stylu

Jakie płytki wybrać do swojej łazienki?

Poniższe zestawienie ułatwi wybór i zakup.

  • Czy chcemy mieć mieć łazienkę jasną czy ciemną?
  • Czy łazienka ma być nastrojowa czy elegancka?
  • Czy pomieszczenie ma być w kolorach wyrazistych czy w stonowanych?

 

 

Zapraszamy do kontaktu

MAK Łazienki Szczecin

ul. Santocka 42, 71-083 Szczecin
Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Tel./Fax.: 91 485 63 73
E-mail: sklep@mak.szczecin.pl