Płytki Paradyż w łazience z wanną i kabiną prysznicową

Dobrze przemyślana, stonowana kolorystycznie i jednocześnie funkcjonalna, z takich założeń powstał projekt łazienki w Szczecinie. Płytki paradyż w łazience z wanną i kabiną prysznicową, do tego, meble łazienkowe, lustro, wc podwieszane, szafka z umywalką, grzejnik drabinkowy i podkreślające całość oświetlenie, to znajdziemy w tej aranżacji.  Płytki Paradyż w łazience z wanną

Płytki paradyż na ścianach glazura paradyż na podłodze 

Płytki ułożono w zróżnicowany sposób. Na jednej ze ścian, tej z kabiną, płytki ze wzorem przypominającym maźnięcie pędzla, sąsiadują z tymi ozdobionymi dekoracją przypominającą jodełkę. Wprowadza to urozmaicenie, jednak, bez niepotrzebnego nadmiaru elementów ozdobnych.

Ściana z lustrem w całości została ozdobiona płytkami dekoracyjnymi. Podobnie wnęka na wanną. Tuż nad półką i przestrzeń oddzielająca ją od szafki zostały wyłożone znanymi już płytkami ze wzorem przypominającym maźnięcie pędzlem.   

Terakota Paradyż czyli polska jakość w łazience w Szczecinie 

Duże płytki Paradyża, ze wzorem jaki jest na ścianach, będącym delikatnym uzupełnieniem całej aranżacji, ułożono w klasyczny sposób. Zastosowano delikatnie kontrastową fugę. Dzięki temu, podłoga jest uzupełnieniem całego projektu.  

Kabina prysznicowa kwadratowaPłytki Paradyż w łazience z wanną 2

Posiadanie w łazience wanny i kabiny prysznicowej stanowi element wygody. W tej aranżacji zaproponowaną kabinę prysznicową kwadratową, z przeźroczystym szkłem i deszczownicą natynkową. 

Meble łazienkowe to szafka pod umywalkę i szafki wiszące

Szafka pod umywalkę i szafki nad wanną w zupełności wystarczą domownikom. W każdym projekcie trzeba uwzględnić wymiary pomieszczenia. Także i tu. Ważnym elementem, jest tu pusta przestrzeń, aby cała łazienka, mogła „oddychać”.   

Pod szafkami łazienkowymi które wiszą nad wanną, zamontowano subtelne i dające efekt delikatnie tajemniczego podświetlenia. Podkreśla to dłuższą ze ścian, przy której ustawiono wannę.  Płytki Paradyż w łazience z wanną

Płytki Paradyż w łazience z wanną i grzejnik łazienkowy 

W tym projekcie zaproponowano wydajny grzejnik drabinkowy. Umieszczenie grzejnika koło wanny umożliwi wieszanie ręczników oraz w razie konieczności suszenie na przykład bielizny.

Płytki Paradyż w łazience z wanną

Czy cała aranżacja jest w Twoim stylu? Jeśli masz inne spojrzenie na swoją łazienkę to napisz do nas: projekt@mak.szczecin.pl. Chętnie pomożemy. Przygotujemy dla ciebie projekt łazienki z której nie będziesz chciała wyjść:)

Zobacz inne projekty łazienki w Szczecinie

Zapraszamy do Salonu Mak Łazienki Szczecin 

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin