Płytki Tubądzin i projektowanie łazienki bez okna w bloku

Prezentowana propozycja projektu łazienki jest bardzo dobrze przemyślana. Funkcjonalna, a zarazem wyjątkowo estetyczna. Jasne płytki podłogowe i ścienne pięknie są zestawione z prostymi, minimalistycznymi w formie meblami łazienkowymi, kabiną prysznicową z elegancką zasłonką, ciekawie wyglądającym WC, czyli misa sedesowa podwieszana, dyskretnie umieszczoną pralką oraz nowocześnie zaaranżowanym oświetleniem. Projektowanie łazienki bez okna w bloku gdzie wykorzystano płytki Tubądzin. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Płytki Tubądzin

Płytki Tubądzin i projektowanie łazienki bez oknaDuże i jasne płytki Tubądzin położone na podłodze, na ścianie przy drzwiach oraz w górnej części pozostałych ścian nadają wnętrzu lekkości. Jednocześnie optyczne powiększają pomieszczenie. Dodatkowy efekt przestrzenny dają drzwi dopasowane pod kolor zastosowanej terakoty, które mają eleganckie przeszklenia. To ma ogromne znaczenie w przypadku stosunkowo niewielkiej łazienki pozbawionej naturalnego światła. Glazura ścienna idealnie komponuje się zarówno z płytkami podłogowymi, jak i meblami łazienkowymi. Dzięki temu całość wygląda niezwykle spójnie i harmonijnie. Należy też podkreślić subtelne dekory w cienkie, jednolite paski pokrywające część ścian oraz obudowę prysznica. Zapobiegają one monotonii w aranżacji wnętrza, tym bardziej że jeden pas ma ciemne wzory.Płytki Tubądzin i projektowanie łazienki bez okna

Projektowanie łazienki bez okna

Projekt bezbłędnie wykorzystuje całą przestrzeń, ale nie ma wrażenia przeładowania. Udało się uzyskać konieczny kompromis pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Niewątpliwą zaletą łazienki bez okna jest intymność, natomiast cała aranżacja podkreśla kameralność i ciepło pomieszczenia. We wnętrzu znajduje się wszystko to, co trzeba było zmieścić, a żaden element nie jest zbędny.

Meble łazienkowe

Zaproponowane meble Oristo charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design. Zwraca uwagę wyjątkowo praktyczna szafka z lustrem. Rozjaśnia łazienkę i dodatkowo nadaje jej przestrzeni, a jednocześnie nie rzuca się zbytnio w oczy. Widać dużą dbałość o detale, a także o to, aby użyteczność nie dominowała nad estetyką. Pralka, jako urządzenie niezbędne, również została uwzględniona w projekcie. Należy podkreślić jej przemyślane, bardzo dyskretne umieszczenie we wnęce pomiędzy ścianą a bokiem kabiny prysznicowej.Płytki Tubądzin i projektowanie łazienki bez okna

Kabina w łazience

Kabina prysznicowa wyłożona glazurą jest kolorystyczne spójna z pozostałymi elementami wyposażenia. Brak drzwi w kabinie nadaje jej niesamowitą lekkość. Dekor zastosowanej zasłonki nawiązuje zaś do ozdób ściennych. Proponowana deszczownica została przystosowana do montażu na ramieniu ściennym. Dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu będą poręcze oraz zamontowane do ściany w kabinie siedzisko.

Ceramika

WC podwieszane, czyli misa sedesowa podwieszana wyróżnia się bardzo nowoczesnym, a zarazem minimalistycznym kształtem misy. To rozwiązanie pozwala łatwo utrzymać czystość w łazience. Z kolei umywalka bez ostrych krawędzi i z ciekawie wyprofilowanym dnem idealnie komponuje się z całością aranżacji.

Czy cała aranżacja jest w Twoim stylu? Jeśli masz inne spojrzenie na swoją łazienkę to napisz do nas: projekt@mak.szczecin.pl. Chętnie pomożemy. Przygotujemy dla ciebie projekt łazienki z której nie będziesz chciała wyjść:)

Zobacz inne projekty łazienki w Szczecinie

Zapraszamy do Salonu Mak Łazienki Szczecin

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin