Projekt łazienki w mieszkaniu w kolorze białym

Projekt łazienki w mieszkaniu w białym kolorze z czarnymi akcentami

Projekt łazienki w kolorze białym ma swoich zwolenników. Pomieszczenie łazienki kojarzy się z czystością a kolor biały jest najczęściej pierwszym jaki Projekt-lazienki-w-kolorze-bialymprzychodzi na myśl, kiedy myślimy o czystym i posprzątanym pomieszczeniu. Jeżeli do tak jasnej łazienki umiejętnie dodamy czarne akcenty to można stworzyć wyjątkową
przestrzeń w której można spędzić niezapomniane chwile. Projekty łazienek zaaranżowane w firmie Mak Łazienki Szczecin można znaleźć na tej stronie.

Projekt łazienki w mieszkaniu ze światłem w roli głównej

W łazience do jakiej został przygotowany projekt są dwa jednoskrzydłowe okna. Dzięki nim cała łazienka jest doświetlona dziennym światłem. Pomimo to zastosowana dużą ilość świateł punktowych, które dokładnie oświetlają pomieszczenie. Skupiono je w kilku grupach, aby wzmocnić efekt. Wspomniane czarne akcenty Projekt-lazienki-w-kolorze-bialymzostały zastosowane przy obudowie wanny narożnej. Boki wyłożono glazurą w czarnym kolorze tak jak szeroki pas na ścianie obok wanny. W środku tak ułożonych płytek ściennych umieszczono dekory z wizerunkiem kobiety. Dzięki temu uzyskano unikalny efekt połączenia elegancji z tajemniczości i odrobiną erotyki.

Projekt łazienki gdzie lustra i umywalka są podwójne

Jasne kolory w pomieszczeniu budują przestrzeń, której tak bardzo brakuje w wielu łazienkach w budynkach wielorodzinnych. W tym projekcie, nad szafką z dwukomorową umywalką zaaranżowano miejsce na dużo prostokątne lustro. Oświetlenie punktowe umieszczona nad lustrem podkreśla jego dużą powierzchnię. Model o takiej wielkości ułatwia korzystanie z łazienki dwóm osobom jednocześnie.

Projekt-lazienki-w-kolorze-bialym

Na przeciwległej ścianie nad podwieszaną muszlą z chromowanym przyciskiem opróżniającym zbiornik z wodą, jest wnęką wyłożona ozdobną glazurą. Efekt głębi jaki uzyskano z grą świateł podkreśla tajemniczość w pomieszczeniu.

Drzwi wejściowe do pomieszczenia w kolorze jak że by innym, oczywiście białym, zostały ozdobione chromowaną klamką. Na podłodze zaprojektowano białą terakotę, która w tym projekcie idealnie pasuje do całości. Wartym uwagi jest dekoracyjny element basku światła, jaki wydobywa się spod wanny.

Pozostałe projekty łazienek jakie zostały wykonane w salonie Mak Łazienki można odnaleźć na stronie poświęconej projektowaniu.

 

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin