Projekt łazienki z kabiną prysznicową i wanną w jednym

Projekt łazienki z kabiną prysznicową i wanną w jednym z ozdobnymi mozaikowymi elementami.

Projekt łazienki w którym oddzielono część toaletową i część kąpielową w niecodzienny i jednocześnie ciekawie komponujący się sposób. Dominującym kolorem w pomieszczeniu jest kolor biały. Terakota jest w kolorze ciemnym choć nie na całej powierzchni łazienki. Projekt łazienki z kabiną prysznicową i wanną w jednym jest jednym z bardziej poszukiwanych projektów łazienek. projekt-lazienki-z-kabina-prysznicowa-i-wanna-w-jednym

Płytki łazienkowe i podłogowe

Na ścianie nad wanną jest pas z mozaiki o szerokości jednej płytki. Ten sam wzór płytek posłużył do dekorowania ściany na której zamontowano dolnopłuk podtynkowy.
Ściana za muszlą to kolejne miejsce które ozdabia mozaika. Na ścianie nad wanną zastosowano ozdobny motyw z pasa ciemnej glazury. Nawiązuje to do kolorystyki rozwiązania oddzielającego część toaletową od kąpielowej.

Meble łazienkowe

Pod umywalką zaprojektowano miejsce dla szafki która świetnie sprawdzi się do przechowywania ręczników i innych niezbędnych łazienkowych dodatków. Po lewej stronie jest słupek podwieszany, czyli szafka wisząca która projekt-lazienki-z-kabina-prysznicowa-i-wanna-w-jednymzagwarantuje dodatkowe miejsce na półkach. Komplet mebli jakie zaproponowano w tej aranżacji to Oristo meble łazienkowe.

Ceramika łazienkowa i wanna

Umywalka prostokątna z charakterystycznym wygięciem to jeden z charakterystycznych elementów tej aranżacji. Muszla podwieszana, wanna prostokątna obudowana płytkami w kolorze ścian. Ustawienie wanny na nóżkach ma podkreślić większą przestrzeń ale i ułatwić utrzymanie czystości.

Kabina prysznicowa i brodzik

Kabina prysznicowa z panelem natryskowym została wyposażona w brodzik z odlewu mineralnego. Bateria z termostatem, z mieszaczem jest chromowana.

projekt lazienki z kabina prysznicowa i wanna w jednymGrzejnik łazienkowy

W łazience zastosowano grzejnik w kształcie prostokąta z charakterystycznymi ukośnymi poprzeczkami.

Lustro

Nad umywalką w tradycyjnym miejscu jest podświetlane lustro. Podświetlenie jest na całej jego szerokości.

Pozostałe projekty łazienek zostały zaprezentowane na specjalnie przygotowanych stronach.

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin