Projekt łazienki z kabiną prysznicową kolor chabrowy

Projekt łazienki z kabiną prysznicową kolor chabrowy

Projekt łazienki z kabiną prysznicową, który dzięki odważnemu zestawieniu kolorystycznemu daje efekt pełnego energii pomieszczenia. Z tego powodu poranki i wieczory w takiej łazience będą wyjątkowe. Zrobienie porządków i pranie nie będzie już zwykłym wyzwaniem, będzie wyzwaniem zwykłym w niezwykłym klimacie i atmosferze;) Projekt łazienki z kabiną prysznicową kolor chabrowy nie jest dla wszystkich osób, czy jest dla ciebie?

Wykonujemy projekty łazienek w Szczecinie w Salonie Mak Łazienki Szczecin.

Płytki łazienkowe kolor chabrowyProjekt łazienki z kabiną prysznicową kolor chabrowy

Jasne kolory, delikatne szarości i zdecydowane kolory elementów nadające niepowtarzalny wygląd, to jest pomysł na dobór płytek w tej aranżacji. Płytki ścienne są w kolorze białym. Nad przyciskiem w dolnopłuku w zabudowie zastosowano motyw z płytek silnie kontrastujących kolorem dominującym w pomieszczeniu. Motyw jest w kolorze chabrowym. Powierzchnię ponad szafką ozdobiono w podobny sposób. W kabinie prysznicowej ułożono wzór przedstawiający popiersie kobiety. Wypełniając nim całą ścianę uzyskano efekt frywolnej erotyki i wiosennej zmysłowości.

Terakota jest w kolorze ciemniejszym, z delikatnym wzorem.

Ceramika łazienkowa

Projekt łazienki z kabiną prysznicową kolor chabrowyUmywalka w zabudowie szafki o finezyjnej budowie. Muszla podwieszana z chromowanym przyciskiem.

Kabina prysznicowa z brodzikiem

Regularny kształt prostokątny, brodzik z powierzchnią antypoślizgową oraz przezroczyste szkło eksponujące motyw popiersia kobiety. Obok kabiny prysznicowej zaaranżowano miejsce na pralkę. Mleczne szkło skutecznie skrywa to przydatne urządzenie w codziennym życiu domowników.

Lustro łazienkowe z oświetleniem

W kształcie prostokąta pozbawione wszelkich ozdób swoją znaczną powierzchnią spełni oczekiwania domowników. Podświetlenie jakie zastosowano jest użyteczne i jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Projekt łazienki z kabiną prysznicową kolor chabrowy

Bateria łazienkowa i bateria prysznicowa

W kabinie prysznicowej zastosowano baterię prysznicową z termostatem. Do umywalki wybrano baterię sztorcową.

Grzejnik łazienkowy

W aranżacji zastosowano grzejnik drabinkowy w kształcie prostokąta.

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin