Projekt łazienki z wanną asymetryczną i bidetem

Projekt łazienki z wanną asymetryczną i bidetem w jednym. Projekt został wykonany w Szczecinie na zamówienie właścicieli jednego z mieszkań. Potrzeba posiadania niektórych z urządzeń i elementów skłoniła projektantkę do wprowadzenia kilku rozwiązań i zwrócenia uwagi na zachowanie prawidłowego układu funkcjonalnego.

Łazienka w Szczecinie i projekt łazienki z wanną asymetryczną i bidetem

Projekt łazienki z wanną asymetryczną i bidetem

W przypadku tego projektu łazienki projektantka otrzymała zadanie zmieszczenia kilku urządzeń sanitarnych i tych niezbędnych w łazience. W dość wąskiej, choć ze sporymi możliwościami aranżacyjnymi łazience, dobrze doświetlonej światłem naturalnym umieszczono następujące elementy i urządzenia sanitarne.

  • płytki łazienkowe oraz dekory,
  • wanna asymetryczna,
  • misa sedesowa podwieszana,
  • bidet podwieszany,
  • umywalka blatowa,
  • bateria umywalkowa,
  • szafka pod umywalkę, podwieszana,
  • bateria wannowa,
  • grzejnik łazienkowy w formie drabinki,
  • lustro prostokątne, podświetlane,

Płytki w Szczecinie z widokami na światową metropolię

Projekt łazienkt z wanną asymetryczną i bidetem

W projekcie łazienki na jednej ze ścian pokazano płytki z ciekawą strukturą. Wzór na płytkach ceramicznych przypomina niewielkie, luźno ułożone, choć w pewnym porządku kawałki płytek. Nad wanną na całej długości ściany wkomponowano dekor przedstawiający widok dużego miasta. Na pozostałych ścianach zaprojektowano ułożenie płytek gładkich w takim samym kolorze.

Płytki łazienkowe podłogowe czyli terakota

Płytki podłogowe wybrano w kolorze bardzo zbliżonym do tych ściennych. Dzięki temu, zwrócono uwagę na elementy dekoracyjne jakie zastosowano.

Wanna aysmetryczna

Wielkość łazienki oraz jej układ umożliwił wykorzystanie wanny asymetrycznej. Ustawiono ją pod oknem. W takim projekcie, gdzie jest łazienka z wanną asymetryczną i bidetem trzeba szukać funkcjonalnych rozwiązań.

Misa sedesowa podwieszana i bidet

Tuż przy wejściu znalazły swoje miejsce misa  sedesowa i bidet podwieszany. Jest to wybór pozwalający na codzienne korzystanie z łazienki w wygodny sposób.

Umywalka blatowa i szafka łazienkowa

Na przeciwległej ścianie jest szafka podwieszana oraz umywalka. Tuż obok, za ciekawie zaaranżowanym przedzieleniem jest pralka.

W przedstawianym projekcie łazienki swoje miejsce znalazł grzejnik w układzie drabinkowym oraz lustro.

Projekt łazienkt z wanną asymetryczną i bidetem

Pozostałe projekty łazienek jakie zostały wykonane w salonie Mak Łazienki można odnaleźć na stronie poświęconej projektowaniu.

Zapraszamy do kontaktu!

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin