Projekt łazienki z wanną narożną i kabiną prysznicową 8m2

Projekt łazienki z wanną narożną i kabiną prysznicową w brązach i beżach

Projekt łazienki został przygotowany w taki sposób, aby połączyć wygodę codziennego korzystania z łazienki przez 4 osobową rodzinę z jej walorami estetycznymi.Projekt-łazienki-z-wanną-narożną-i-kabiną-pysznicową-1

W łazience znajdziemy kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi, wanną narożną symetryczną z baterią nawannową 3 elementową, muszlę podwieszaną, dwie szafki, jedną wiszącą z umywalką, drugą również wiszącą pomiędzy drzwiami i umywalką, oraz grzejnik drabinkowy. Projektant wybrał brązy i beże, jako dominujące kolory w tym projekcie łazienki. Właściciele mieszkania chcieli bowiem mieć łazienkę nowoczesną, funkcjonalną i jednocześnie czuć się w niej przytulnie. Inne projekty łazienek wykonane w salonie Mak Łazienki Szczecin można znaleźć na głównej stronie poświęconej tej tematyce.

Projekt łazienki i jego elementy

W przedstawionym projekcie warto zauważyć kilka cech. Każda łazienka z oknem zyskuje w oczach domowników. Projekt łazienki z wanną narożną i kabiną pysznicowąOczywiście nie jest ono niezbędne, jednak daje wymierne korzyści. Wentylacja jest jedną z nich. Jest to sprawdzony i niezastąpiony sposób na walkę z wilgocią. Ponadto daje możliwość korzystania z naturalnego światła co podkreśla walory estetyczne zaprojektowanej łazienki.

W łazience zaprojektowano półki na kosmetyki oraz ozdoby dekoracyjne. Jedna z nich jest nad stelażem na którym jest muszla podwieszana. Powstała tam naturalna przestrzeń, która po ułożeniu płytek ściennych doskonale spełnia rolę dodatkowej przestrzeni. Drugą półkę z glazury usytuowano tuż nad pierwszą. Po wyłożeniu obu brązowymi dekorami uzyskano ciekawy efekt głębi i jednocześnie zwiększono użyteczność przestrzeni z pozoru trudnej do zagospodarowania. Podwieszenie muszli ma pomóc w utrzymaniu czystości podobnie jak podwieszenie szafki na której zamocowano umywalkę. To rozwiązanie powiększa także wizualnie powierzchnię łazienki.Projekt łazienki z wanną narożną i kabiną pysznicową

Nad szafką projektant przewidział miejsce dla lustra. Nad nim umieszczono żarówki, dzięki którym duży obszar poniżej jest rozświetlony. Takie rozwiązanie daje domownikom duży komfort kiedy przeglądają się w lustrze. Na suficie zamontowano halogenowe punktowe światła. Nad wanną zaprojektowano szeroki pas złożony z dekorów. W poprzek całej łazienki od sufity, przez całą jej szerokość projekt przewiduje szeroki na dwie płytki pas glazury.

Inne projekty łazienek w podobnych kolorach zrealizowane w salonie łazienek Mak.

Wybrane projekty łazienek. Szukasz innego? Projektowanie łazienek MAK Salon Łazienek ul. Santocka 42 Szczecin