Tubądzin płytki łazienkowe to Polska jakość

Tubądzin jest to grupa Polskich firm specjalizująca się w projektowaniu i produkcji ceramiki. Głównym i słynącym z innowacyjności produktem są płytki łazienkowe. Tubądzin płytki łazienkowe są do nabycia w Mak Salon Łazienek Szczecin.

Tubądzin dostosowuje swój asortyment do bieżących potrzeb rynku w tym różnych grup odbiorców. Dzięki tej elastyczności ceramika tegoTubądzin płytki łazienkowe producenta zdobyła sobie duże grono klientów od 1996 roku kiedy rozpoczęła swoją produkcję.

Płytki łazienkowe Tubądzin i projektowanie łazienek

Ceramika Tubądzin jest projektowana przy zachowaniu niezwykle rygorystycznych europejskich standardów. Wiele linii produktowych, które są pogrupowane w różne kolekcje znajdują uznanie wśród klientów w kraju i nie tylko. Mozaiki podłogowe, mozaiki gresowe, płytki podłogowe są sprzedawane do wielu krajów Europy w tym Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Estonia, Francja, Grecja, Holandia, Irlandia, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Niemcy, Mołdawia Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Węgry.

Aranżacje łazienek w Szczecinie w płytkach Tubądzin

Produkty firmy Tubądzin to zróżnicowanie pod kątem stylu, wzornictwa a także rozmiaru i możliwości projektowania różnych pomieszczenie. Dzięki temu uzyskujemy bardzo dużą swobodę przy aranżacji wnętrz. Korzyści z kupna i użytkowania płytek łazienkowych Tubądzin:

To warto wiedzieć

Tubądzin płytki łazienkowe Abbiso

 

Tubądzin All in White

 

Tubądzin Fair

 

Tubądzin Royal Palace

 

Tubądzin Vampa

 

Zobacz propozycje innych producentów płytek łazienkowych